Човечкото тело: Скелетен систем
Топер

Човечкото тело: Скелетен систем

Шифра на артикл: 000331
Код на производителот: 331
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Темата на оваа книга е да го запознаеме нашето тело, да разбереме како тоа функционира.Младите читатели ќе уживаат и ќе стекнуваат знаења кои ќе им бидат од помош во нивната понатамошна едукација.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор /
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници31

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB