Физика: Електрицитет
Топер

Физика: Електрицитет

Шифра на артикл: 000337
ISBN: 9786082083827
Код на производителот: 337
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Идејата на оваа категорија на енциклопедии е на читателите да им даде знаење за концептите на физиката на забавен начин. На младите читатели им ја доближува физиката како што тие би сакале да ја проучат на различен, оригинален и интересен начин!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор /
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB