Цицачи
Топер

Цицачи

Шифра на артикл: 000338
ISBN: 9786082084664
Код на производителот: 338
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Влезете во светот на цицачите со помош на оваа книга. Дознајте за сите жживотни што припаѓаат на оваа група, за нивните живелишта, ишрана и начин на жживот. Цицажите во кои припаѓа и човекот имаат најразвиен нервен систем и покажуваат интелегенција. За овој факт, и многу други поврзани со цицачите, ќе дознаете во оваа енциклопедија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор /
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB