Вселена: Земја
Топер

Вселена: Земја

Шифра на артикл: 003947
Баркод: 9786082085173
Код на производителот: 3947
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Одсекогаш луЌето биле фасцинирани од планетата на која што ивеат. Прашањата за формирањето на Земјата, од што е составена и која е нејзината иднина - сите се одговорени во оваа книга. Енциклопедијата содри многу фотографии и дијаграми што ќе го направат читачкото искуство уште повозбудливо.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор /
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Catherine Saunders
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Marc Martin
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Helen Murray
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Steve Setford
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Emily Bone
Цена 399 МКД
6,46 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB