Театар -дознај и пробај
КСЦ Полица

Театар -дознај и пробај

Шифра на артикл: 006251
ISBN: 9786084850212
Код на производителот: 6251
Автор: Јасен Боко
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дознај: -како настанала театарската уметност -кој сè уcхествува во работата на претставата -што е тоа добра актерска игра -какви сè проби постојат -што е тоа мизансcен Пробај: -да напишеш драмска сcена -да науcхиш да глумиш -да организираш аудиcија -да направиш распоред на пробите -ги избереш декорот и костимите
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор Јасен Боко
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници44

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Catherine Saunders
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Marc Martin
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Helen Murray
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Steve Setford
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.16 MB