Џебно ноже - мултифункционално, Victorinox, Climber - црвено, 91mm

Џебно ноже - мултифункционално, Victorinox, Climber - црвено, 91mm

Шифра на артикл: 093689
Достапно веднаш
0 МКД
2.170 МКД
2.170 МКД
35,11 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Џебни алатки

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB