Мултифункционална алатка - картичка, Victorinox, SwissCard Lite - Ruby

Мултифункционална алатка - картичка, Victorinox, SwissCard Lite - Ruby

Шифра на артикл: 093692
Достапно веднаш
0 МКД
2.530 МКД
2.530 МКД
40,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Џебни алатки

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
435 МКД
7,04 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB