Филмотопија
Или-Или

Филмотопија

Шифра на артикл: 049587
ISBN: 9786082610856
Код на производителот: 49587
Достапно веднаш
0 МКД
299 МКД
299 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Филмотопија е преглед на слуcхувањата во седмата уметност во последниве неколку години, практиcхно од последната книга на авторот Филмски град. Тој продолжи ревносно да ја следи филмската продукcија кај нас и во светот, и низ реcензентски и есеистиcхки осврти, на публиката навремено и нуди увид во слуcхувањата во филмската уметност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филм,музика,опера и театар
Автор Игор Анѓелков
Издавач Или-Или
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници221

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Heinz Nigg
2.399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.47 MB