Академик Властимир Николовски и неговиот „Концерт за пијано и оркестар“
Ад Вербум

Академик Властимир Николовски и неговиот „Концерт за пијано и оркестар“

Шифра на артикл: 051485
ISBN: 9786084759980
Код на производителот: 51485
Достапно веднаш
0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
16,18 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филм,музика,опера и театар
Автор Д-р. Огненка Герасимовска-Димитровска
Издавач Ад Вербум
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници156

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Titan
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heinz Nigg
2.399 МКД
38,82 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB