Хефт муниција, Maped, No.10 , 1000 парчиња
Maped

Хефт муниција, Maped, No.10 , 1000 парчиња

Шифра на артикл: 037708
Код на производителот: 37708
Достапно веднаш
0 МКД
20 МКД
20 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Хефтали, дупчалки и средства за спојување
Бренд Maped

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB