Спојувалки, сет од 15, нерѓосувачки челик
Спојувалки, сет од 15, нерѓосувачки челик
Спојувалки, сет од 15, нерѓосувачки челик
Спојувалки, сет од 15, нерѓосувачки челик
Fundamental

Спојувалки, сет од 15, нерѓосувачки челик

Шифра на артикл: 044692
Код на производителот: 44692
Достапно веднаш
0 МКД
630 МКД
630 МКД
10,19 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Хефтали, дупчалки и средства за спојување
Бренд Fundamental

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.74 MB