Карти за размена, Scarlet & Violet Paradox Rift Premium Checklane Blister
Карти за размена, Scarlet & Violet Paradox Rift Premium Checklane Blister
Карти за размена, Scarlet & Violet Paradox Rift Premium Checklane Blister
Карти за размена, Scarlet & Violet Paradox Rift Premium Checklane Blister
Pokemon

Карти за размена, Scarlet & Violet Paradox Rift Premium Checklane Blister

Шифра на артикл: 061472
Достапно веднаш
0 МКД
480 МКД
480 МКД
7,77 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Содржи: - едно Pokémon TCG: Scarlet & Violet — Paradox Rift booster пакетче со 10 карти и 1 basic Energy карта - една премиум карта со Tinkaton и две карти со неговите верзии Tinkatink и Tinkatuff - Голема паричка - Код-карта за Pokémon Trading Card Game Online
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB