Сивите птици
Мартина

Сивите птици

Шифра на артикл: 052621
ISBN: 9786084995005
Код на производителот: 52621
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Сивите птици“ е приказна за Каспер, кој живее без Бог, но верува во сопствената сила, својата доблест, чесноста и грижата. Сепак, тврдоглавоста на Каспер е зачудувачка. Тој ги игнорира добрите совети од (длабоко религиозните) пријатели. Има свои дефиниции за чесност и хуманост и останува доследен на своите верувања.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Артур Ван Шендел
Издавач Мартина
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување0
Број на страници184

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
300 МКД
Sačuvano u omiljne
500 МКД
Sačuvano u omiljne
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Идит Вортон
400 МКД
Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Херман Хесе
300 МКД
Sačuvano u omiljne
400 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB