Убави и проклети

Убави и проклети

Шифра на артикл: 094178
ISBN: 9786082013220
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказната за образован и амбициозен млад човек, Ентони Печ и неговата убава жена Глорија. Додека го чекаат наследството од неговиот дедо, нивниот брак е разбрануван од алкохолот и од лакомост. Наследството сè уште е далеку и Ентони и Глорија мораат да се соочат со реалноста. Тие се убави – но исто така се и проклети.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Скот Фицџералд
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2016
Број на страници336
Димензија12x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Allison Galbraith
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB