Кула од бројки
Арс Ламина

Кула од бројки

Шифра на артикл: 054538
ISBN: 9786082676722
Код на производителот: 54538
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
3,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Кула од бројки“ е весела сликовница во рима од едицијата „Сезнајковци“. Со неа децата игриво влегуваат во светот на бројките. На забавен, шаренолик начин, преку стихови, гатанки, досетки и патокази, спонтано се совладуваат учењето и пишувањето на броевите од 1 до 10. Сликовницата може да се персонализира со испишување на името на детето на почетокот, но и со вежбање на правилното пишување на бројките во малиот, подзаборавен потсетник на краснописот на дното од секоја страница.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Христина Шеќероска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници23

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB