Работи кои секоја невеста треба да ги знае
Топер

Работи кои секоја невеста треба да ги знае

Шифра на артикл: 004897
ISBN: 9786082085432
Код на производителот: 4897
Достапно веднаш
0 МКД
210 МКД
210 МКД
3,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Се што ви е потребно за да го испланирате совршениот ден. Вклучувајќи: -Како да го испланирате буxетот -Како да ги изберете вашите придружници -Како да го одберете невестинскиот фустан -Како да направите да им биде удобно на вашите гости -Како да се справите со дарувањето и со невестинската забава Дополнителни совети за избирањето на вашите гости, на снабдувачите за работите што ви се потребни, изборот на деталите, справувањето со деликатните ситуации и многу, многу повеќе!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги за подарок
Автор Мишел Парк Лазет
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници143

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane, John Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
169 МКД
2,73 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB