Работи кои секој татко треба да ги знае
Топер

Работи кои секој татко треба да ги знае

Шифра на артикл: 004898
ISBN: 9786082085425
Код на производителот: 4898
Автор: Брет Коен
Достапно веднаш
0 МКД
210 МКД
210 МКД
3,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Имате деца. Ние ги имаме одговорите. Од менување пелени и подждригнување кај бебињата, до градење песочни замоци и организирање детска забава со преноќување, оваа книга е полна со нешта што теба да ги знае секој татко. читателите ќе откријат: -Како да се ослободи собата од чудовишта -Како да се справите со излив на лутина -Како да дадете задолженија -Како да разговарате за приците и за пчелите -Како да заштедите за факултет Дополнително, вештини за преживување на семејното патување, совети за здрава ишрана, водич за поврзување со раздразливите тинејxери, и многу, многу повеќе!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги за подарок
Автор Брет Коен
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници142

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane, John Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB