101 мисла за жената
Арс Ламина

101 мисла за жената

Шифра на артикл: 001247
ISBN: 9786082296838
Код на производителот: 1247
Достапно веднаш
0 МКД
169 МКД
169 МКД
2,73 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„101 мисла за жжената“ содржи 101 инспиративна мисла за жжената и за убавината, од светски поети, новелисти, композитори, сликари, мислители... Со тврд повез, илустрирани внатрешни страни на корицата, место за лична посвета и забелешки, ова издание претставува е одличен подарок за жжената, за кој било повод. жжената е срцето на човештвото... неговата нежност, украс и утеха. Самуел Смајлс
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги за подарок
Автор Група автори
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници169

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane, John Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB