Коцки за градба, Go! Fire and Rescue, 500 парчиња
Коцки за градба, Go! Fire and Rescue, 500 парчиња
Коцки за градба, Go! Fire and Rescue, 500 парчиња
Коцки за градба, Go! Fire and Rescue, 500 парчиња
Коцки за градба, Go! Fire and Rescue, 500 парчиња
Коцки за градба, Go! Fire and Rescue, 500 парчиња
Plus - Plus

Коцки за градба, Go! Fire and Rescue, 500 парчиња

Шифра на артикл: 210821
Достапно веднаш
0 МКД
1.845 МКД
1.845 МКД
29,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Изгради свој сопствен Plus-Plus Go! Fire and Rescue сет! Вклучува пожарникарски камион со 9 тркала и подвижна скала, како и пожарникарски дрон. Со овој сет коцки исто така можете да составите помали противпожарни возила и додатоци. Сетот има 500 парчиња за составување, 9 тркала, и 2 основи за редење. Исто така е вклучено и чекор-по-чекор упатство за составување на противпожарниот камион. ВНИМАНИЕ: Производот содржи ситни делови и не е соодветен за деца под 3 години. Постои опасност од задушување. Производите на Plus-Plus се лесни за одржување и можат да се перат во машина за перење или машина за садови. Не содржат супстанции кои му штетат на ендокриниот систем.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Коцки за градба
Бренд Plus - Plus
Возраст 7+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.27 MB