Раскажувачката
Арс Ламина

Раскажувачката

Шифра на артикл: 000993
ISBN: 9786082296371
Код на производителот: 993
Автор: Џоди Пико
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Некои приказни живеат засекогаш... Сејx Сингер се спријателува со еден старец, омилен во заедницата – пензиониран наставник и тренер во јуниорската бејзбол лига. Нивното пријателство започнува во пекарницата во која работи Сејx. Еден ден тој ја замолува за услуга: да го убие! Таа е шокирана и одбива... И тогаш започнува исповедта на неговите најмрачни тајни – тој навистина заслуува да умре... што да се прави кога злото е во соседството? Треба ли да се понуди прошка? И најтешкото прашање: се работи ли за убиство или за правда?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Џоди Пико
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници452

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB