Неописливи нешта
Арс Ламина

Неописливи нешта

Шифра на артикл: 047275
Баркод: 9786082673837
Код на производителот: 47275
Автор: Џес Лаури
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Инспирирано од вистинска застрашуваcхка приказна од родниот град на авторката во заедниcа каде што ништо не е тивко - или безбедно - како што изгледа. жживотот на Кеси Мекдауел во Минесота, во осумдесеттите години на 20 век,изгледа совршено исполнет. живее на фарма,го сака уcхилиштето и влјубена е во најфиното момcхе во одделението.Да, тука се и cхудните забави на нејзините родители и нивната парада од девијантни гости,но,таа е навикната на нив. Се се менува кога некој ќе дојде на лов во Лилидејл. Едно по едно,исcхезнуваат локални момcхиња.Едно по едно,тие се враќаат променети - насилни,нерасположени и повлеcхени.Она што им се слуcхило станува предмет на шокантни глашишта.Обвинувањата кој би можел да е виновен растат толку диво,што на површина поcхнуваат да излегуваат опасни тајни од градот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Џес Лаури
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници303

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB