Аферата Кристи
Арс Ламина

Аферата Кристи

Шифра на артикл: 061504
ISBN: 9786082678252
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Аферата Кристи“ од американската авторка Нина де Грамонт е роман што се заснова на вистински настан - необјаснивото единаесетдневно исчезнување и потрага по Агата Кристи што го има оставено светот без здив. Иако базиран на овој настан,романот на Нина де Грамонт е фикција и плод на нејзината фантазија преточена во интригантно четиво.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Нина де Грамонт
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници317

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Osman
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : F H Batacan
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.48 MB