Кифличката Мирна
Арс Ламина

Кифличката Мирна

Шифра на артикл: 003495
ISBN: 9786082590028
Код на производителот: 3495
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Како се викаш?“ „Не знам. А ти?“ „Мирна.“ „Од каде знаеш?“ „Мајка ми ми кажа веднаш кога се родив.“ „А зошто мене мајка ми не ми кажа?“ „Не знам. Разговорот се скина, но тишината продолжи да ги поврзува нашите срца.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Оливера Ќорвезироска
Издавач Арс Ламина
Училишна година Трето одделение
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници114

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB