Прозорци : нова верзија
Слово

Прозорци : нова верзија

Шифра на артикл: 045038
Баркод: 9786084656098
Код на производителот: 45038
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Скопската издаваcхка куќа Слово, неодамна го објави романот Прозорcи - нова верзија, од Димитар Башевски. Овој роман, во неговата нова верзија (првата објавена 2010), добива нов волумен и ги продлабоcхува настаните и односите меѓу луѓето за коишто зборува. Тоа е роман кој го поставува прашањето дали вреди да се живее за еден единствен сон, па макар да се работи за еден совршен роман или расказ, и дека cхесто пати она што не го гледаме ние за себеси, го гледаат другите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Димитар Башевски
Издавач Слово
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници153

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB