Почнуваме
Почнуваме
Почнуваме
Почнуваме
Темплум

Почнуваме

Шифра на артикл: 053660
ISBN: 9786084871705
Код на производителот: 53660
Достапно веднаш
0 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Почнуваме е збир песни од првите две збирки на Ива Дамјановски: Двоумење, која тука можете да ја прочитате во целост, и избор песни од Тие. Ова ревидирано издание се најзините книжевни почетоци.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Ива Дамјановска
Издавач Темплум
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници117

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Јосип Коцев
250 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB