Раздавање на душата
Темплум

Раздавање на душата

Шифра на артикл: 054590
Код на производителот: 54590
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Kraj mojot prozorec jurat avtomobili i deca igraat mi@itara i brkanica. No, kraj mojot prozorec minuvaat i otsutni so du{ata, izbegani od ludnica - za{to patot gi vodi tokmu kraj mojot prozorec. A jas ostanuvam od ovaa strana na prozorecot, podaleku od avtomobilite {to vezden nekade brzaat, poulava od site deca {to igrale kraj nego, i pootsutna od site ludaci {to begale kraj nego.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Цветанка Трпкова
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB