Тајни
Антолог

Тајни

Шифра на артикл: 063934
ISBN: 9786082437309
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со напегнатата атмосфера, динамичните дијалози и неочекуваните пресврти, „Тајни“ е трилер што ќе ви ги скине нервите и ќе ве заведе во светот полн со скриени опасности и интригантни мистерии. Една провала го воведува инспекторот Саше во истрага во која мора да извлече максимум од својата проникливост. Тој ќе пронајде сведок и ќе го идентификува злосторникот, но за да дојде до непобитни докази, бара помош од неговиот пријател и поранешен партнер, Златко. Тргнуваат заедно во потрага по вистината, разоткривајќи мрачни тајни, соочувајќи се со опасни закани и со скриени предизвици. Приказна за вистинското, несебично пријателство, за корумпираноста на системот, за моќта на богатите наспроти останатите членови на општеството, за луксузот кој неморалните личности си го дозволуваат и за тоа дали една личност може да остане етички доследна под притисок на средината. Лесниот стил на Коцевски во комбинација со хуморот го прават ова дело вистинско задоволство за читателите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Јордан Коцевски
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници351
Димензија13 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB