Кујната на поетот
Антолог

Кујната на поетот

Шифра на артикл: 007868
Баркод: 9786082433493
Код на производителот: 7868
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Стиховите се пишувани од 1993 до 2013 година со подолги паузи, а некои од нив се наградени и од Македонската радио-телевизија на конкурс за најдобри современи песни. Голем дел од песните се пишувани во кујна, меЌу состојките на природата од кои поетот добива – поезија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Борис Митковски
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 140 МКД
2,27 EUR
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB