Младите стихови на стариот поет
Чудна Шума

Младите стихови на стариот поет

Шифра на артикл: 008868
Баркод: 9786086623470
Код на производителот: 8868
Автор: Гето Руди
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
140 МКД
2,27 EUR
Заштеда: 60 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Толкувам криптографи, недооформени мутанти со закржлавени фалуси, сатири наперчени што в гора акаат по самовили . Лунѕам по лавиринтите на небото лунѕам по лавиринтите на туѓиот ум . Гето Руди е поет, писател, македонист, реге-фан и диџеј. Гето Руди е всушност псевдоним под којшто се крие Дејан Василевски.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Гето Руди
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници83

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 140 МКД
2,27 EUR
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB