Дворски песни
Ад Вербум

Дворски песни

Шифра на артикл: 011005
Баркод: 9786084627708
Код на производителот: 11005
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Уште од проcхитот на првите неколку песни од збирката „Дворски песни“ се добива впеcхаток со мајсторска и интересна лирска изведба која побудува соодветна емотивно – рефлексивна резонанcија кај cхитателот и несмалена лјубопитна заинтересираност до последната песна од збирката, небаре е во прашање потрага по продолжение и крај на некоја интригантна приказна која го зграбила со некоја насетена загадоcхност cелото cхитателско внимание.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Милован Стефановски
Издавач Ад Вербум
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници81

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 140 МКД
2,27 EUR
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB