Сон, јаве или привид
ПНВ Публикации

Сон, јаве или привид

Шифра на артикл: 049403
ISBN: 9786082650883
Код на производителот: 49403
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Поетот на необичен и многу вешт начин ја поврзува љубовта со чуството на револуцијата, војните, немирот што го носела во себе, немирот што поетите го носат во себе и потребата да гледаат на светот поинаку од обичните луѓе, но и она што како порив го чуствуваат да ги запишат своите мисли и како го гледаат светот
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Зоран Јакимоски
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници54
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Јосип Коцев
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Katica Qulavkova
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB