Почнуваме
Почнуваме
Почнуваме
Почнуваме
Темплум

Почнуваме

Шифра на артикл: 053660
ISBN: 9786084871705
Код на производителот: 53660
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Почнуваме е збир песни од првите две збирки на Ива Дамјановски: Двоумење, која тука можете да ја прочитате во целост, и избор песни од Тие. Ова ревидирано издание се најзините книжевни почетоци.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Ива Дамјановска
Издавач Темплум
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници117
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Јосип Коцев
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Katica Qulavkova
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB