Дни, години
Слово

Дни, години

Шифра на артикл: 056509
ISBN: 9786084656814
Код на производителот: 56509
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Dimitar Ba{evski, romansier, raska`uva~ i poet. Negovite knigi se preveduvani na pove}e evropski jazici. Za svoite knigi gi ima dobieno visokite nagradi i priznanija vo zemjava.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Димитар Башевски
Издавач Слово
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници81

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB