Град без сенка
ПНВ Публикации

Град без сенка

Шифра на артикл: 063065
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Стихови што како едвај да преживеале некакво давење при апокалипса, од кои се цеди градскиот смог растворен во водата на вечната река, од која се огласува виежот на речните пци, додека коските на Месечината кришум мируваат во брезова кутија...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Никола Наумовски
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници51

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB