32 македонски поети-гласови на новиот век
ПНВ Публикации

32 македонски поети-гласови на новиот век

Шифра на артикл: 093789
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
За ова дело, Иван Антоновски вели дека: Иако не е антологиски избор, туку е своевиден панорамски преглед на (творештвото на) поетите на новиот век,сепак во себе носи и критички, вредносен суд. Поконкретно, иако застапените песни се избрани од самите автори, сепак, критичкиот/вредносниот филтер е забележлив преку изборот на поетите чии стихови се сместени меѓу овие корици.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Група Автори
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници270

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 140 МКД
2,27 EUR
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB