Утре е секогаш сега
Фондација Македоника

Утре е секогаш сега

Шифра на артикл: 093904
ISBN: 9786082400051
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Весна Алексова Стојковска е родена во 1967 година во Скопје. Дипломирала и магистрирала на Правниот факултет „Јустинијан Први“ при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје. Со пишување поезија и проза се занимава од својата седма година. Главна тема на нејзината поезија се универзалните емоции на човекот, како и таинствената реалност наречена живот. Предмет на нејзиното интересирање е психологијата и уметноста во сите нејзини облици. Ова е нејзина прва објавена збирка поезија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Весна Алексова Стојковска
Издавач Фондација Македоника
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници71
Димензија21cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB