Во твоите зеници
Збор

Во твоите зеници

Шифра на артикл: 094167
ISBN: 9786085002542
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Погледот ми е кон Тебе, Вво Твоите очи се гледам себеси, минато како прочитан роман, носи спомени кои натежнале, тешки како планина. Погледот ми е кон Тебе, а во Твоите зеници се гледам себеси, заштитена во твојата прегратка, Твојата благодат е голема, ја гледам Твојата љубов кон мене иако не ја заслужив...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Анита Димитриевска
Издавач Збор
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници94

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB