Една ноќ
Чудна Шума

Една ноќ

Шифра на артикл: 064008
ISBN: 9786084938705
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ПОЧУВСТВУВАЈ МЕ, моите реки се недопрени светови, ќе протечат низ мислите како надојдени води, ќе се спојат во сливот под старите мостови за да може недогледот во нас да оди, патувам со зборот што броди. ПРОЧИТАЈ МЕ, течам низ формите на невозможното за повторно исконот во мене да се роди.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Кристина Краличин
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници81

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB