Маркер за бела табла, Giotto, Robercolor Whiteboard маркер, црвен
GIOTTO

Маркер за бела табла, Giotto, Robercolor Whiteboard маркер, црвен

Шифра на артикл: 035147
Код на производителот: 35147
Достапно веднаш
0 МКД
49 МКД
49 МКД
0,79 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Маркери и коректори
Бренд GIOTTO

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
65 МКД
1,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB