Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20
Revell

Автомобил со далечинско управување, RC Scale Car Maserati MC20

Шифра на артикл: 210345
Достапно веднаш
0 МКД
2.150 МКД
2.150 МКД
34,79 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB