Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24
Revell

Сет макета + бои, Fast &Furious - 1969 Chevy Camaro Yenko, 1:24

Шифра на артикл: 055800
Код на производителот: 55800
Достапно веднаш
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
46,76 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
645 МКД
10,44 EUR
Sačuvano u omiljne
1.100 МКД
17,80 EUR
Sačuvano u omiljne
1.170 МКД
18,93 EUR
Sačuvano u omiljne
1.170 МКД
18,93 EUR
Sačuvano u omiljne
645 МКД
10,44 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB