Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110
Revell

Сет макета + бои, Star Wars - Tie Fighter, 1:110

Шифра на артикл: 055895
Код на производителот: 55895
Достапно веднаш
0 МКД
1.260 МКД
1.260 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.13 MB