Збороигри 2
ПНВ Публикации

Збороигри 2

Шифра на артикл: 007862
ISBN: 9786084641728
Код на производителот: 7862
Достапно веднаш
0 МКД
190 МКД
190 МКД
3,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книгата е наменета за деcа од 1 до 9 години.Содри триесетина песнички брзозборки поделени во 4 cиклуса: „Мали игри“, „Азбучни игри“, „Откачени игри“ и „Народни игри“.Помалечките мое да уиваат во пригодните илустраcии од Јулијана Величковска, додека родителите или баба/дедо им читаат. :)
Карактеристика Вредност
Kатегорија Поезија за деца
Автор Славе Ѓорѓо Димоски
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lisa Fipps
999 МКД
16,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB