Тајнописец
Современост

Тајнописец

Шифра на артикл: 052188
ISBN: 9786084501640
Код на производителот: 52188
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Уводните стихови извонредно децидно ја наметнуваат атмосферата како стожер во автохтоноста на поетиката на Мукоска во која се бараат и пронаоѓаат одговори на тајните, дилемите и недоумиците во посакуваната ноќ која пламти во несоница.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Поезија за деца
Автор Верица Мукоска
Издавач Современост
Возраст 6+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници100

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lisa Fipps
999 МКД
16,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB