Функцијата, симболиката и прагмата на принесување крвна жртва во македонската народна религија

Функцијата, симболиката и прагмата на принесување крвна жртва во македонската народна религија

Шифра на артикл: 006024
Баркод: 9786084768159
Код на производителот: 6024
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
etnologija istorija , kulturno naskedstvo , Makedonski avtor
Карактеристика Вредност
Kатегорија Религија
Автор Владимир Боцев
Издавач Аксиос
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници230

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 800 МКД
12,94 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Pope Francis
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert Alter
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB