Светата тајна на љубовта
Икона

Светата тајна на љубовта

Шифра на артикл: 048692
ISBN: 9789989168185
Код на производителот: 48692
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Не сте ли cхитале дека оној што ги создаде во поcхетокот, маж и жена ги создаде, и реcхе,.. ќе се прилепи до жжената своја и ќе бидат обата едно тело. На уcхениcите кои велеле, ако е таков долгот на cховекот кон жжената, тогаш не треба ни да се жени, Господ им одговара, Кој може да прими, нека прими (Мат. 19, 1-12)
Карактеристика Вредност
Kатегорија Религија
Автор Паул Евдокимов
Издавач Икона
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2008
Број на страници212

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Pope Francis
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert Alter
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB