Злоупотреба на процесните овластувања во парничната постапка
Арс Ламина

Злоупотреба на процесните овластувања во парничната постапка

Шифра на артикл: 053665
ISBN: 9786082676739
Код на производителот: 53665
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Право
Автор Милка Ракочевиќ
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници333

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Право 042862
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Право 004771
400 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB