Пијанистика 2: основи на музичката писменост за пијано

Пијанистика 2: основи на музичката писменост за пијано

Шифра на артикл: 062168
ISBN: 9786086699123
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Publikacijata Pijanistika 2: Osnovi na muzi~kata pismenost za pijano prestavuva u~ebno pomagalo za celosno izu~uvawe na tehnikata na interpretacija na muzi~kiot istrument pijano. Knigata e prodol`enie na Pijanistika 1 i e nameneta pred se, za vozrasni po~etnici, vklu~itelno i u~enicite vo srednite muzi~ki u~ili[ta koi nemaat muzi~ko obrazovanie.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прирачници
Автор м-р Дирона Соколовска, Бранка Бугариска
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници150

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.97 MB