Кормилар на душата : психокибернетика

Кормилар на душата : психокибернетика

Шифра на артикл: 001198
ISBN: 9786086551940
Код на производителот: 1198
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова ИЗВОНРЕДНО ОТКРИТИЕ НА ПОЗНАТ ЕСТЕТСКИ ХИРУРГ ќе ви помогне да ја избегнете здодевната рутина на жживотот – ќе направи да изгледате помлади, да се чувствувате поздрави и да бидете поуспешни! НОВ НАчИН ДА ИЗВЛЕчЕТЕ ПОВЕќЕ жИВОСТ ОД жживотОТ! Засновано на неверојатна научна иновација, овој едноставен и практичен „нов начин на жживот“ ќе изврши големо влијание на вас! „Откривањето на психокибернетиката од д-р Молц е важен и вреден придонес што помага човекот да се спознае себеси и да се поттикне неговата способност за самоподобрување“. ЛУИС ГРУБЕР, претседател на одборот,П. Лорилард и останати. Д-р Максвел Молц (1889-1975) дипломирал на медицинскиот факултет при Универзитетот Колумбија и станал доктор по медицински науки на коледјот за лекари и хирурзи. Тој е еден од најпознатите и најценети естетски хирурзи. Предавал на Универзитетот на Амстердам, Универзитетот на Париз и Римскиот Универзитет.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Максвел Молц
Издавач Концепција
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници253

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Томас Куран
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB