Ослободете ја моќта на потсвеста
Издавачки центар ТРИ

Ослободете ја моќта на потсвеста

Шифра на артикл: 046838
ISBN: 9786082307886
Код на производителот: 46838
Автор: Џозеф Марфи
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во жживотот го добивате она во што верувате. Сите ние имаме неверојатен потенcијал да бидеме, да постигнеме и да добиеме сè што Ќе посакаме, замислиме или во кое вистински веруваме. Но за жал, само малкумина cелосно го остваруваат, а повеЌето луѓе не успеваат да ја препознаат и искористат безграничната моЌ на потсвеста. Овие 52 неделни афирмаcии и многуте практични и докажани техники на Џозеф Марфи Ќе ве поттикнат да го подобрите секој дел од вашиот жживот. Со помош на желба, имагинаcија и верба, Ќе успеете да создадете нова реалност. Оваа книга е ваш личен водич кон посреЌен, побогат и поисполнет жживот. СледејЌи ги упатствата, Ќе ги откриете моЌта на сопствениот ум и бесконечните можности што постојат насекаде околу вас. Најуспешните луѓе низ историјата не се оние кои едноставно ја прифаЌаат реалноста онаква каква што е, туку оние кои мечтаат за подобра реалност и кои толку длабоко веруваат во неа што можат дури и да создадат нова!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Џозеф Марфи
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници267

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB